آغاز - نبض هوشمند سلامت
اخبار

آغاز

افراد بسیاری در سطح جهان، در تلاش هستند تا تعداد بیشتری از روابط حاکم بر طبیعت و زندگی و نسبت آنها با یکدیگر را کشف کنند که در راستای توسعه آن فعالیت های بسیاری نیز انجام داده و می دهند.

درباره ی ما

پژوهشگران، مخترعین، دانشمندان و ...

افراد بسیاری در سطح جهان، در تلاش هستند تا تعداد بیشتری از روابط حاکم بر طبیعت و زندگی و نسبت آنها با یکدیگر را کشف کنند که در راستای توسعه آن فعالیت های بسیاری نیز انجام داده و می دهند. توسعه علم و صنعت و افزایش سطح رشد و راحتی دسترسی به خدمات و اطلاعات نیز محصول همین تلاشها بوده است و هیچ کس منکر ارزشمندی این اکتشافات و توسعه دانش نیست.

تاثیر علم و دانش زمانی در زندگی انسان ها ملموس می شود که از شکل اطلاعات،  تبدیل به یک محصول یا خدمت شود. یکی از وظایف خطیر شرکتها و کمپانی های بزرگ نیز همین امر بوده است.این کمپانی ها هستند که نیاز ها را شناسایی می کنند، و راه حل آن را به مردم ارایه میدهند. درست است که مردم از میان راه حل ها، آنچه را که مطلوب تر است برمی گزینند اما از تاثیر شگرف کمپانی ها در سلیقه مخاطب و نوع انتخاب آنها نمیتوان چشم پوشی کرد. همین امر سبب می شود که برای داشتن بازار بیشتر، در بسیاری از موارد کمپانی ها به جای تمرکز بر نوآوری و سنجش دقیق و همه جانبه، به تقلید از یکدیگر و گاها شگردهای تجاری روی آورند که البته این کار برای حفظ بقا و رشد آنها لازم است پس از این بابت چندان هم نکوهیده نیست. اما آنچه در نهایت از مجموع این اتفاقات رقم میخورد، درگیر شدن در چرخه ای است که هم در آن هزینه و زمان صرف می شود و هم تصور رقابت و رشد برای همه ی بازیگران حاصل میشود اما اینها تا واقعیت بسیار فاصله دارند.

و اما نبض

استفاده همه جانبه از تخصص ها و مهارتها و خلق محصولات جدید و یا کارکردهای جدید، چیزی است که در نبض محقق می شود. فرهنگ سازمانی ای که در آن تمام افراد سازمان هر لحظه به دنبال یادگیری و توسعه هستند و هر چه بیشتر کار میکنند، انگیزه شان بیشتر می شود؛ ملاک برای آنها، تنها رشد است و کار بیشتر و دقیق تر. جمع کردن مجموعه ای از تخصص های مختلف و به کارگیری دانش در خلق محصولاتی که میتوانند روی زندگی انسان ها تاثیر بگذارند. تاثیر گذاری بر زندگی انسانها یعنی سنجش هر چه بیشتر میزان تاثیر یک محصول هم از نظر میزان رفع نیاز و هم از نظر ارزش واقعی محصول یا خدمت ارایه شده… و در نهایت همان جمله کلیشه ای تبدیل جهان به جایی بهتر برای زندگی

شاید با این توضیحات متوجه این موضوع شده باشید که چرا زمینه سلامت و تجهیزات پزشکی برای فعالیت های نبض برگزیده شده است

و در نهایت اینکه نبض یک تفکر است؛ یک بینش... ما فقط افرادی هستیم که به حقانیت آن اعتقاد راسخ داریم و همین…

تعداد بازدید: 3204
نوشته شده در 1398/03/09
نظرات کاربران
برای ثبت دیدگاه، ورود به سایت الزامی است. حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید.