شرایط تعویض و گارانتی محصولات نبض

آخرین بروز‌رسانی اردیبهشت 1399

نحوه تعویض 7 روزه کالا

در صورتی که دستگاه تحویل داده شده به مشتری، دارای نقص اساسی با شروط مذکور در زیر باشد، مشتری باید حداکثر 7 روز پس از تحویل گرفتن محصول، موضوع را از طریق حساب کاربری خود و بوسیله تیکت به اطلاع شرکت برساند. و شرکت پس از حصول اطمینان، موظف به تعویض دستگاه مشتری است. در این حالت تمامی فرایند های پس گرفتن دستگاه از مشتری و ارسال مجدد یک نمونه دیگر، برای مشتری کاملا رایگان است و هزینه آن برعهده شرکت است.

شرایط تعویض 7 روزه کالا

منظور از نقص اساسی دستگاه، عیوبی به شرح زیر است:

 • معیوب شدن پوشش صفحه کلید دستگاه
 • معیوب بودن عملکردی و وجود نقص یا زدگی ظاهر محصول
 • معیوب بودن تیوب های صوتی و وجود خراش عمیق یا پارگی در آن ها
 • نقص یا معیوب بودن تجهیزات جانبی

شرط اصالت گارانتی

شرایط استفاده از گارانتی تنها برای کاربرانی مجاز است که از یکی از روش‌های‌ زیر محصول را خریداری کرده باشند و افرادی که از طرق دیگری محصول را خریداری کرده اند، نمی توانند از شرایط گارانتی استفاده کنند:

 • خرید مستقیم محصول از از طریق سایت شرکت نبض به نشانی www.nabzgroup.com
 • خرید اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به نشانی www.digikala.com
 • خرید حضوری و مستقیم از شرکت نبض در نمایشگاه ها و عرضه های حضوری
 • خرید از نمایندگی های مجاز شرکت که نام آن ها در سایت شرکت نبض تایید شده باشد.

شرایط جغرافیایی

شرایط و خدمات گارانتی در کلیه مناطق کشور ایران معتبر است و در دیگر کشور ها خدمات گارانتی ارائه نمی شود.

مهلت و مدت اعتبار گارانتی

مدت اعتبار گارانتی، یک سال پس از خریداری محصول توسط مشتری است. همانطور که در بالا اشاره شد، این خرید می تواند بطور مستقیم از طریق سایت شرکت نبض باشد، یا خرید از نماینده های مجاز شرکت نبض باشد.

در صورت تعمیر محصول در فرایند گارانتی، مهلت گارانتی پس از تعمیر تمدید نخواهد شد و همچنان مهلت گارانتی یک سال پس از تاریخ خرید خواهد بود.

نحوه استفاده از خدمات گارانتی

برای استفاده از خدمات گارانتی کاربران می بایست در حساب کاربری خود در سایت شرکت نبض به نشانی www.nabzgroup.com تيكت با موضوع گارانتی ارسال کنند و مشکل خود را از این طریق با بخش خدمات پس از فروش در میان بگذارند. سپس کارشناسان بخش خدمات پس از فروش شرکت نبض پس از بررسی مشکل، حداکثر ظرف 24 ساعت با آن ها تماس خواهند گرفت و طی گفتگوی تلفنی و بررسی های اولیه، مشمول بودن یا نبودن شرایط گارانتی را احراز خواهند کرد و جهت تعمیرات طبق روال شرکت اقدام خواهند کرد. حداکثر زمان تعمیر یک محصول با توجه به عیوب دستگاه، دو هفته است.

درصورتی که توضیحات کاربر نقص داشته باشد و یا توضیحات بطور کامل ارائه نشود، بطوریکه برمبنای توضیحات کاربر، کارشناسان تشخیص دهند گارانتی تخصیص می یابد، اما پس از ارسال مشخص شود که دستگاه شرایط گارانتی را ندارد، تمامی مسئولیت و هزینه های ارسال محصول از مشتری به شرکت و بازگشت محصول از شرکت به مشتری، بر عهده مشتری خواهد بود.

درصورتی که تشخیص کارشناسان شرکت، مشمول بودن شرایط گارانتی را احراز نماید، هزینه بازگشت کالا از مشتری به شرکت، تعمیر کالا و ارسال مجدد کالا از شرکت به مشتری برعهده شرکت است. لازم به ذکر است شرکت مسئولیتی درمورد گم شدن یا آسیب دیدن محصول در جریان حمل و نقل ندارد.

اگر طبق نظر کارشناسان شرکت، مورد اعلام شده شامل شرایط گارانتی نباشد، هزینه بازگشت کالا از مشتری به شرکت، تعمیر کالا و ارسال مجدد کالا از شرکت به مشتری برعهده مشتری است. لازم به ذکر است شرکت مسئولیتی درمورد گم شدن یا آسیب دیدن محصول در جریان حمل و نقل ندارد.

شرایط گارانتی

شرکت نبض تضمین نمی کند که عملکرد محصول بدون وقفه و بدون خطا باشد. اما در صورت پیش آمدن عیوب و مشکلات در دستگاه، به شرط اینکه کاربر شرایط گارانتی را نقض نگرده باشد، تعمیر رایگان آن ها را ضمانت می کند.

دستورالعمل های ایمنی، نحوه استفاده، بهره برداری ،کارکردن و نگهداری از دستگاه مطابق با دفترچه راهنمای کاربر باید مطالعه شوند. دفترچه راهنما در سایت شرکت نبض موجود است.

فروشندگان ، نمایندگان یا کارمندان شرکت نبض هوشمند سلامت مجاز نیستند که هیچگونه اصلاح ، کاهش و یا افزایشی در این ضمانت نامه ایجاد کنند.

مواردی که اگر پس از فروش واقع شده باشد، شامل خدمات گارانتی نمی شود به شرح زیر است:

 • تصادم، استفاده نامناسب و غیر طبیعی، نگه داری در شرایط غیر طبیعی یا نادرست، قرار گرفتن در معرض مایع، رطوبت، نم، شن و ماسه یا غبار و خاک، هرگونه آسیب دیدن در اثر بی توجهی و آسیب غیرمعمول فیزیکی، الکتریکی یا الکترومکانیکی.
 • خراش، گودی، و آسیب های ظاهری، مگر اینکه از طرف شرکت باشد.
 • پارگی یا سایش در محل های مختلف محصول مانند دیافراگم،بدنه، تیوب های صوت، Earpiece و ...
 • عوامل بیرونی مانند برخورد با یک جسم، آتش سوزی، سیل، خاک، طوفان، صاعقه، زلزله، قرار گرفتن در معرض شرایط نامناسبی آب و هوایی، سرقت، فیوز منفجر شده یا استفاده نادرست از هر منبع الکتریکی.
 • دریافت یا انتقال سیگنال یا بد افزار یا سایر مشکلات نرم افزاری که از طریق ارتباط دستگاه های دیگر به این محصول وارد شده اند. همچنین اتصال دستگاه یا تجهیزات دیگری به دستگاه، که توسط شرکت تایید شده نیستند.

عدم انطباق گوشی کاربر با نرم افزار مرتبط با محصول، و در نتیجه نقص در استفاده از قابلیت های اپلیکیشن، بطور عمومی شامل خدمات گارانتی نمی شود. این موارد پس از اطلاع یافتن تیم پشتیبانی فنی، درصورت امکان با تلاش عوامل فنی برطرف خواهد شد. در غیر اینصورت مسئولیت متوجه کاربر خواهد بود.

تغییرات شرایط گارانتی

شرایط گارانتی با توجه به شرایط و ضوابط شرکت نبض ارائه می شود و ممکن است گاهی تغییر کند. برای اطلاع از آخرین شرایط گارانتی، می توانید بروز ترین نسخه را در وب سایت شرکت نبض هوشمند سلامت به نشانی www.nabzgroup.com مطالعه کنید. در صورت بروز هرگونه مغایرت بین شرایط و ضوابط استفاده از دستگاه و شرایط گارانتی، شرایط گارانتی غالب خواهد بود.