پایش سلامت اعضای خانواده
راه‌کارها / سلامت خانواده

پایش سلامت اعضای خانواده

مانیتورینگ هوشمند سلامت اعضای خانواده با دریافت و ارسال دوره‌ای داده‌های نوار قلب و فشار خون و بررسی آن‌ها توسط پزشکان متخصص نبض

  چالش‌های سلامت خانواده

  مسئله

  قلب یک عضو همواره در حال تپش به نظر می‌آید که نیاز چندانی به مراقبت ندارد، این درحالیست که بیماری‌های قلبی عروقی حتی با وجود ویروس کرونا همچنان رتبه اول مرگ و میر در جهان را به خود اختصاص می‌دهند. همچنین فشار خون بالا یک بیماری شایع است که در نظر همگان از اهمیت چندانی برخوردار نیست و این در حالیست که به آن قاتل خاموش می‌گویند و موجب بیماری و مرگ و میرهای زیادی می‌شود. از این رو حفظ سلامت قلب هر فردی لازمه حفظ سلامت اوست و کنترل سلامت اعضای خانواده مهم ترین نگرانی هر فردیست.

  راهکارهای نبض برای سلامت خانواده

  راهکار نبض

  در این شرایط نبض همراه شماست و با عرضه محصولات و خدماتی نظیر محصولات سری NH (دستگاه ضبط نوار قلب پرتابل) و NB (دستگاه فشار سنج) جهت پایش سریع سلامتی و ارائه خدمات آنلاین مشاوره پزشکی در اپلیکیشن نبض آوا، در تلاش است تا شرایطی را فراهم آورد که تنها با صرف ۳۰ ثانیه در روز بتوانید از سلامتی قلب خود و عزیزانتان مطلع شوید و یا فشار خون خود را کنترل کنید و از بروز حادثه در اثر بیماری‌های مختلف قلبی عروقی و یا فشار خون جلوگیری کنید. همچنین در صورت بروز بیماری‌های مختلف و یا نیاز به مشاوره، بدون رفتن به مطب به راحتی با پزشک خود ارتباط بگیرید.

  محصولات و خدمات

  خدمات و محصولات نبض برای حفظ سلامت خانواده

  پکیج نبض خانواده

  پکیج نبض خانواده

  این پکیج شامل دستگاه‌های NB1 و NH1 و سرویس مشاوره آنلاین و مناسب تمام افرادی است که به سلامت خود و خانوادشان اهمیت داده و عادات زندگی سالم با قلبی سالم را دنبال می‌کنند.

  دستگاه ضبط نوار قلب

  دستگاه ضبط نوار قلب

  تنها با صرف ۳۰ ثانیه، بدون نیاز به مراجعه به بیمارستان و بدون ژل و چسب، در هر زمان و هر جا نوار قلب خود و یا خانواده تان را گرفته و از سلامت قلب خود و عزیزانتان آگاه شوید.

  دستگاه فشار خون دیجیتال

  دستگاه فشار خون دیجیتال

  با استفاده از این دستگاه، در کمتر از یک دقیقه با کمترین خطا فشار خون خود و اطرافیانتان را چک کنید و با ثبت سیر تغییرات آن دیگر نگران فشار خون بالا و یا همان قاتل خاموش نباشید.

  مشاوره آنلاین با پزشک

  مشاوره آنلاین با پزشک

  با تجربه ویزیت آنلاین و مشاوره با بهترین پزشکان در پلتفرم نبض، لذت دریافت مشاوره استاندارد را احساس کرده و مراقب سلامتی خود و خانواده تان باشید. با نبض پزشک در منزل شماست!

  Contact us

  We are eager to answer your questions

  If you have any questions about Nabz Ava products and services, feel free to contact us.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند