پلتفرم نبض آوا
معرفی

پلتفرم نبض آوا

آنچه نبض آوا بر بستر اینترنت به شما سروران گرامی ارائه می دهد... در وهله‌ی اول باید به این نکته اشاره کنیم که نبض آوا به حوزه سلامت آنلاین کشور وارد شده تا بخش مهمی از نیازهای کاربران این حوزه را پاسخ دهد و بعنوان راه حلی دقیق و منطبق با نیازهای اساسی بیماران، به ارائه خدمات پزشکی از راه دور بپردازد و با هدف بهینه‌سازی فرآیندهای تله‌مدیسن، پیشتاز این مسیر باشد.

پزشکی از راه دور
تله مدیسن

پزشکی از راه دور

محصولات سخت‌افزاری نبض آوا شامل گوشی‌های پزشکی، دستگاه های نوار قلب و فشار خون، طوری طراحی شده اند که بیماران و مخاطبان بتوانند بصورت قابل حمل در خانه، محل کار یا هر مکان دیگری از این دستگاه ها استفاده کنند و بدون دغدغه‌ی مراجعات مکرر، وقت‌گیر و هزینه‌بر به مراکز درمانی، با آسودگی خاطر این خدمات را دریافت کنند. شما میتوانید دستگاه های هوشمند و دیجیتال را به اپلیکیشن نبض آوا متصل کنید و قابلیت های جذابی مانند مشاهده نمودار صدای قلب و نوار قلب، ذخیره‌سازی و بازپخش آنها را در دسترس داشته باشید. همچنین این امکان وجود دارد که شرکت‌های تولیدکننده‌ی تجهیزات پزشکی هوشمند نیز با ارائه درخواست به شرکت نبض هوشمند سلامت، محصولات خود را بر این بستر به پلتفرم نبض آوا متصل کنند. با توجه به رسالت اصلی نبض آوا یعنی افزودن به صحت و دقت فضای سلامت آنلاین کشور، برآن شدیم تا با قابلیت اشتراک گذاری فایل زنده دیتاهای بیماران با پزشکان ایشان، به بهبود حداکثری کیفیت مشاوره‌های آنلاین بپردازیم.

مشاوره آنلاین

مشاوره آنلاین

حضور یک پزشک معتمد در کنار بیماران همواره باعث قوت قلب و اطمینان خاطر آنان بوده و به کاهش خطای درمان‌های خودسرانه کمک می‌کند. در نبض آوا با حضور پزشکان حاذق و امکان دریافت مشاوره تخصصی از ایشان، به رصد و پایش وضعیت سلامت بیماران پرداخته ایم. همچنین شما می توانید درصورت نیاز، تمام خدمات ذکر شده را در داشبورد خود در نسخه وبسایت نبض آوا دریافت کنید.

ارزش آفرینی و ارتقای سطح علمی حوزه پزشکی کشور

ارزش آفرینی و ارتقای سطح علمی حوزه پزشکی کشور

در جهت تحقق آرمان های نبض آوا در افزایش کیفیت و سطح خدمات سلامت آنلاین کشور، بخش ویژه و مهمی را به آموزش‌های پزشکی اختصاص داده ایم و با درسنامه‌های جامع و نمونه‌های واقعی متعدد به تقویت مهارت‌های بالینی پرداخته‌ایم. در همین راستا و در جهت گسترش اطلاعات تخصصی پزشکی، برای اولین بار در کشور شبکه اجتماعی تخصصی تحت عنوان مدیگرام طراحی شده تا با انتشار نمونه‌های مختلف و متنوع بیماران (با حفظ حریم شخصی آنان) به تقویت مهارت‌های عملی دانشجویان علوم پزشکی و علاقه‌مندان این حوزه کمک‌های شایانی نماید