نبض هوشمند سلامت

با نبض، سلامتی را هوشمند تجربه کنید

راه کارهای هوشمند سلامتی برای خانواده، پزشکان، دانشجویان علوم پزشکی، دامپزشکان، متخصصین قلب و ریه، کادر درمان، متخصص کودکان و پزشکان کم شنوا

پایش سلامت اعضای خانواده
خانواده

پایش سلامت اعضای خانواده

یکی از اثرات بالاتر رفتن میانگین سنی جامعه، افزایش شیوع بیماری های قلبی عروقی در سالهای اخیر بوده است. از طرفی شرایط زندگی در عصر حاضر به گونه‌ای است که شاید نتوانیم به اندازه سابق و از نزدیک با عزیزان مان وقت گذرانده و شخصا ازآن ها مراقبت کنیم. در چنین شرایطی، نبض خانواده با درک نگرانی‌های ایجاد شده، در کنار شماست و با عرضه محصولات و خدماتی نظیر محصولات سری NH و NB جهت پایش سریع سلامتی و نیز خدمات مشاوره پزشکی اپلیکیشن نبض آوا در تلاش است تا سهمی هرچند کوچک در جهت تامین آرامش خاطر خانواده‌ها داشته باشد.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
تقویت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی
دانشجویان

تقویت مهارت‌های بالینی دانشجویان پزشکی

نبض با زندگی در کنار دانشجویان و درک نیازهای ویژه این گروه، سعی در کم کردن فاصله بین مطالب تئوری آموزش داده شده در دانشکده‌های علوم پزشکی و بالین بیماران داشته است. به طوری که هم اکنون با استفاده از امکانات ارائه شده در محصولات هوشمند نبض در سری NS1 و NH، دانشجویان میتوانند بدون نگرانی از بابت کیفیت کم داده‌ها در سطوح بیمارستانی، شنیدن صداهای قلبی ریوی و دیدن الگوهای نوار قلب توصیف شده در کتب پزشکی را به تنهایی و نیز به طور همزمان همراه با اساتید و دوستانشان، روی بیماران واقعی تمرین کنند؛ این داده‌ها را در اپلیکیشن نبض آوا با دوستان خود به اشتراک بگذارند و به طور متقابل با آموختن از داده‌ها و تجربیات بالینی همکارانشان در مدیگرام، در کوتاه ترین زمان ممکن مهارتهای پزشکی خود را ارتقا دهند. با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی خاص این گروه و در جهت دسترسی بیشتر کاربران، امکان خرید اقساطی محصولات نبض نیز برای ایشان فراهم شده است.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
گوشی مخصوص برای سمع تخصصی دام
دامپزشکان

گوشی مخصوص برای سمع تخصصی دام

با توجه به ماهیت نسبتا متفاوت داده‌های قلبی عروقی حیوانات با نمونه های مشابه انسانی، گروه نبض در تلاش است که با اختصاصی کردن داده های سلامت این گروه برای دامپزشکان بتواند به آنها جهت تصمیم گیری بهتر برای انجام مناسب ترین اقدامات درمانی بعدی کمک کند. در همین راستا نبض محصولات سری NS1 خود را با قابلیت تطبیق فیلترهای صدا برای دریافت صداهای مختص دام نظیر دقه برای دامپزشکان عزیز ارائه کرده است.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
سمع دقیق قلب و تشخیص بهتر بیماری و آریتمی
متخصص قلب

سمع دقیق قلب و تشخیص بهتر بیماری و آریتمی

با توجه به ماهیت رشته‌های تخصصی قلب و نیز داخلی (مخصوصا در گرایش‌های فوق تخصصی همچون ریه) و سر و کاری که متخصصان این رشته‌ها با داده‌های مربوط به سلامت قلبی تنقسی دارند؛ دقت تشخیصی معاینات قلبی عروقی و نیز دسته بندی داده‌های به دست آمده پیشین اهمیت به خصوصی برای متخصصان این حوزه پیدا میکند. محصولات هوشمند نبض در سری NS1 و نیز پلتفرم نبض آوا سعی در مرتفع کردن نیازهای خاص این گروه داشته‌اند به طوری که درحال حاضر متخصصین می توانند به واسطه ایزوله کردن صدای قلب و ریه و نیز حذف نویزهای محیطی، معاینات بالینی خویش را با بالاترین دقت موجود انجام داده و در حین معاینه و با استفاده از هاب اشتراکی، از صدای قلب و ریه بیمار جهت آموزش دانشجویان عمومی و تخصصی استفاده کنند و نیز نتایج معاینات را ثبت و طبقه بندی کرده و از آنها جهت مرور بعدی شخصی، همفکری با سایر همکاران و حتی به عنوان منبع کمک آموزشی جهت آموزش دانشجویان استفاده کنند. همچنین گروه نبض تلاش دارد که با ارائه محصولات پایش سلامتی در ابعاد خانگی و نیز ارائه خدمات مشاوره‌ای در اپلیکیشن نبض آوا، بتواند بستری مناسب را جهت پیگیری بهتر و دقیق تر بیماران برای این متخصصان فراهم کند.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها
کادر درمان

سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها

در دوره‌ای که شکاف بین کیفیت اطلاعات حاصل از معاینات بالینی قلب و عروق و اطلاعات حاصل از پاراکلینیک، پزشکان را به سمت استفاده هرچه بیشتر از این روشهای تشخیصی سوق داده و در خیلی از موارد باعث تحمیل هزینه اضافی به بیمار و نظام سلامت کشور میشود؛ تمام تلاش ما در طراحی سری محصولات NH وNS نبض (دستگاه پایش نوار قلب و استتسکوپ هوشمند) این بوده که همگام با کادر درمان و با بالا بردن کیفیت و دقت ورودی‌های معاینات، شخصی سازی اطلاعات پزشکی و نیز قابلیت ضبط این اطلاعات برای مرور شخصی و مشورت بعدی پزشکان، قدمی مثبت در راستای تشخیص راحت‌تر و دقیق‌تر بیماری‌ها برداشته و نیاز به اقدامات پاراکلینیک غیرضروری را کم‌ رنگ کنیم به طوری که پزشکان در اقصی نقاط کشور و جهان و با دسترسی های مختلف به امکانات بهداشتی درمانی، بتوانند با صرف اتکا به معاینات قلبی عروقی خودشان، اقدامات لازم جهت هر بیمار را با توجه به تشخیص احتمالی انجام دهند.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
تشخیص بهتر بیماری برای متخصصین اطفال
متخصصین اطفال

تشخیص بهتر بیماری برای متخصصین اطفال

با توجه به همکاری پایین کودکان جهت معاینه ، معاینات بالینی در این گروه همواره یکی از چالش برانگیزترین بخشهای معاینات پزشکی بوده است و از طرفی با توجه به سن حساس این گروه و نیز نگرانی‌های والدین، حداقل استفاده از پاراکلینیک در تشخیص طیف وسیعی از بیماری‌های کودکان توصیه شده است. این موارد، میتوانند تشخیص بیماری در کودک را برای پزشک کودکان دشوارتر کنند. از طرفی تشخیص اولیه خیلی از بیماری ها مخصوصا در حوزه بیماریهای قلبی مادرزادی از این سنین مطرح میشود. محصولات هوشمند نبض در 2 سری NH و NS1 این امکان را به پزشک کودکان میدهند که در فاصله زمانی کوتاهی که کودک اجازه معاینات را می دهد، معایناتی دقیق انجام داده و داده‌های به دست آمده را جهت مرور بعدی ذخیره کند تا بتواند با حداقل استفاده از مدالیته‌های کمک تشخیصی دیگر و با بهترین دقت، در مورد تشخیص و درمان مورد نیاز کودک تصمیم گیری کرده و نیز غربالگری‌های اولیه قلبی عروقی لازم در کودکان را با بالاترین سطح دقت انجام دهد.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
با گوشی‌ پزشکی دیجیتال نبض دیگر نگران کم شنوایی نباشید!
پزشکان کم شنوا

با گوشی‌ پزشکی دیجیتال نبض دیگر نگران کم شنوایی نباشید!

گروه نبض همراه با روند جهانی، یکی از نخستین شرکت‌هایی است که در حوزه علوم پزشکی در کشورمان ایران در تلاش برای کمرنگ کردن تبعیض‌ها و در نظر گرفتن تمامی اقشار و ایجاد شرایطی است که در آن تمامی افراد بدون در نظر گرفتن محدودیت هایی که در گذشته مطرح بود؛ بتوانند از شایستگی‌های علمی و عملی خویش در جهت ارائه بهترین خدمات بهداشتی درمانی به ملت عزیزمان استفاده کنند. در همین راستا محصولات سری NS طراحی شدند که از جمله قابلیت های آنها ارائه کردن صدایی دقیق با کمترین میزان نویز محیطی، قابلیت کم و زیاد کردن صدا تا حد مناسب برای سمع دقیق و قابلیت تغییر سرعت پخش صدای قلب و ریه در کنار قابلیت ذخیره داده ها برای مرور بعدی و اشتراک گذاری می باشد. امید داریم که با این محصولات و خدمات آتی توانسته باشیم گامی موثر در راستای کاهش تبعیض‌های بین فردی در کادر درمان عزیز داشته باشیم.

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید
تماس با ما

پاسخگوی سوالات شما هستیم

در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

همراهان نبض

به ما اعتماد کرده‌اند