سمع دقیق قلب و تشخیص بهتر بیماری و آریتمی با رسم نمودار ECG
راه‌کارها / متخصصین قلب

سمع دقیق قلب و تشخیص بهتر بیماری و آریتمی با رسم نمودار ECG

با دسترسی سریع به نوار قلب بیمار در عرض ۳۰ ثانیه، سرعت تشخیص خود را افزایش داده و روند بهبودی بیمار را سرعت دهید.

  راهکارهای نبض برای متخصصین قلب

  راهکار نبض

  دریافت نوار قلب کلینیکی در کمترین زمان و پخش صدای واضح از قلب و ریه بیمار می‌تواند متخصص را جهت تصمیم گیری بهتر برای انجام مناسب‌ترین اقدامات درمانی بعدی کمک کند و به روند بهبودی بیمار سرعت ببخشد. از این رو شرکت نبض با طراحی گوشی دیجیتال هوشمند با قابلیت تشخیص باند فرکانسی صدای قلب و ریه و تفکیک این دو از یکدیگر و دستگاه ثبت نوار قلب پرتابل با قابلیت ثبت نوار قلب ۶ کانال در ۳۰ ثانیه سعی کرده است به متخصصین قلب برای داشتن معاینه‌ای سریع و دقیق از بیمار کمک کند. همچنین با قابلیت ضبط و ثبت داده‌های دریافت شده توسط محصولات در پلتفرم نبض آوا، بستری را محیا کرده است که متخصصین این حوزه بتوانند جهت پیگیری بهتر و دقیق تر بیماران به صورت آنلاین با ان‌ها در ارتباط بوده و ویزیت خود را به صورت مجازی انجام دهند.

  چرا نبض؟

  مزایای استفاده از خدمات نبض برای متخصصین قلب

  گوشی پزشکی مخصوص پزشکان قلب

  گوشی پزشکی مخصوص پزشکان قلب

  به واسطه ایزوله کردن (جداسازی) صدای قلب و ریه و نیز حذف حداکثری نویزهای محیطی، معاینات بالینی خویش را با بالاترین دقت موجود انجام دهید.

  مطالعه بیشتر
  پایش اولیه قلب در ۳۰ ثانیه

  پایش اولیه قلب در ۳۰ ثانیه

  با محصولNH1 نبض، بدون معطلی و ناراحتی بیمار در طی ۳۰ ثانیه از بیمار خود نوار قلب بگیرید و یک پایش اولیه جهت اقدامات بعدی انجام دهید.

  مطالعه بیشتر
  دسترسی به بیمار از راه دور

  دسترسی به بیمار از راه دور

  با قابلیت ضبط و انتقال داده در محصولات نبض، شرایط مشاوره و پرونده سازی آنلاین برای پزشکان فراهم شده است و از این طریق پزشکان و متخصصین قلب می‌توانند با بررسی داده‌های بیماران با ایشان در ارتباط باشند و دیگر نیازی به حضور فیزیکی خود ندارند.

  مطالعه بیشتر
  تدریس با داده‌های واقعی بیماری‌ها

  تدریس با داده‌های واقعی بیماری‌ها

  با ثبت و ذخیره نوار قلب های متنوع و صدای قلب بیماری‌های مختلف در بستر پلتفرم نبض آوا می‌توانید از این داده‌های ضبط شده برای تدریس به دانشجویان خود استفاده نموده و منابع یادگیری دانشجویان خود را از سایر متخصصین قلب متمایز کنید.

  مطالعه بیشتر
  محصولات و خدمات

  محصولات نبض برای متخصصین قلب

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه ثبت نوار قلب ۶ کاناله پرتابل با قابلیت اتصال به اپلیکیشن که با استفاده از آن در طی ۳۰ ثانیه بدون ناراحتی بیمار و بدون استفاده از ژل و چسب نوار قلب گرفته و اطلاعاتی شامل PPG, ECG, RR, QRS را با امکان ضبط، ذخیره و اشتراک گذاری با پزشکان دیگر خواهید داشت.

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال مخصوص متخصصین قلب با قابلیت های بیشمار شامل جدا سازی صدای قلب و ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با امکان مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر، حذف حداکثری نویزهای محیطی و امکان اتصال به هندزفری.

  گوشی پزشکی کاردیولوژی

  گوشی پزشکی کاردیولوژی

  گوشی پزشکی کاردیولوژی نبض به سبب حساسیت شنوایی و شفافیت بالای صدا، برای انجام معاینات قلبی ایده آل بوده و برای پزشکان و متخصصان قلب مناسب است.

  ارائه مشاوره آنلاین به بیماران

  ارائه مشاوره آنلاین به بیماران

  بستری حرفه‌ای و تخصصی برای مشاوره آنلاین در اپلیکیشن و وب اپلیکیشن نبض آوا فراهم شده تا در ساعات و روزهای از پیش تعیین شده ارتباط بیمار و پزشک را فراهم نماید.

  شبکه اجتماعی پزشکی مدیگرام

  شبکه اجتماعی پزشکی مدیگرام

  اجتماع پزشکان متخصص و دانشجویان در یک محیط با نشر نوار قلب و صداهای ضبط شده قلب در بیماری‌های مختلف به همراه تحلیل اولیه روی آن، مدیگرام را به فضایی برای ارتقا سطح علمی با یادگیری جمعی تبدیل کرده است.

  تماس با ما

  پاسخگوی سوالات شما هستیم

  در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند