گوشی مخصوص برای سمع تخصصی دام‌های سبک و سنگین
راه‌کارها / دامپزشکان

گوشی مخصوص برای سمع تخصصی دام‌های سبک و سنگین

گوشی پزشکی دیجیتال نبض قابلیت شخصی سازی شدن برای شنیدن صداهای درونی دام و فیلترینگ تخصصی صدای قلب و ریه بر اساس جثه دام را دارد.

  راهکارهای نبض برای دامپزشکان

  راهکار نبض

  با توجه به ماهیت نسبتا متفاوت داده‌های قلبی عروقی حیوانات با نمونه های مشابه انسانی، گروه نبض در تلاش است که با اختصاصی کردن داده‌های سلامت این گروه بتواند به دامپزشکان جهت تصمیم گیری بهتر برای انجام مناسب‌ترین اقدامات درمانی بعدی کمک کند. در همین راستا نبض محصولات سری NS1 خود را با قابلیت تطبیق فیلترهای صدا برای دریافت صداهای مختص دام نظیر دقه برای دامپزشکان عزیز ارائه کرده است.

  محصولات و خدمات

  خدمات و محصولات نبض برای بهبود معاینه دامپزشکان

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-Classic

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-Classic

  گوشی پزشکی دیجیتال با داشتن فیلترهای تشخیصی صدای دام، قابلیت جداسازی صدای قلب از ریه، تقویت صدا تا ۱۷ برابر ضمن حفظ طبیعی بودن آن و حذف حداکثری نویزهای محیطی.

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال باقابلیت های بیشمار شامل: دارای فیلترهای تشخیصی صدای دام ، جدا سازی صدای قلب از ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر ضمن حفظ طبیعی بودن آن، حذف حداکثری نویزهای محیطی و در نهایت امکان اتصال دستگاه به هندزفری.

  گوشی پزشکی فراهوشمند NS1-SE-Plus

  گوشی پزشکی فراهوشمند NS1-SE-Plus

  گوشی پزشکی دیجیتال با قابلیت های بیشمار شامل: اتصال به هنذفری بی‌سیم (بلوتوثی) به همراه فیلترهای تشخیصی صدای دام، جدا سازی صدای قلب از ریه، ضبط صدا و انتقال ان به اپلیکیشن با مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر ضمن حفظ طبیعی بودن آن و حذف حداکثری نویزهای محیطی.

  تماس با ما

  پاسخگوی سوالات شما هستیم

  در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند