سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها
راه‌کارها / سازمان‌ها

سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها

گوشی پزشکی های مقرون به صرفه نبض به همراه گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش مناسب، برای خرید های سازمانی و بیمارستان ها انتخابی ایده آل هستند.

چالش‌های سازمان‌های سلامتی و بهداشتی

مسئله

قطعا دغدغه هر سازمان درمانی‌ بهداشتی تجهیز کادر درمان خود است، به نحوی که از لحاظ مالی به سازمان فشار وارد نشده و در عین حال تجهیزات با کیفیت و با ماندگاری بالایی تهیه کنند. اهمیت این موضوع زمانی زیاد خواهد شد که تجهیزات به موارد مرتبط به جان انسان ها و معاینات آن‌ها مرتبط باشد، زیرا که تجهیزات کم کیفیت در کادر درمان موجب تشخیص اشتباه، ایجاد عوارض خطرناک و در مواردی نیز مخاطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

راهکارهای نبض برای سازمان‌های بهداشتی درمانی

راهکار نبض

از این رو شرکت نبض با طراحی و تولید گوشی‌های پزشکی سری NS سعی کرده ‌است در عین استفاده از مواد با کیفیت و درجه یک جهت انتقال صدایی واضح به پزشک، گوشی ای مقرون به صرفه برای استفاده کادر درمان در سازمان‌های درمانی و بهداشتی تولید کند.

مناسب برای

مناسب برای این گروه از سازمان های بهداشتی درمانی

پرستاران

محصول سری NS0 برای تمام پرستاران جهت معاینات عمومی بیماران مناسب است و به دلیل طول بلند تیوب در آن معاینه را برای این گروه از کادر درمان راحت تر می‌کند.

پزشکان عمومی و قلب

گوشی پزشکی کاردیولوژی برای انواع معاینات قلبی استفاده می‌شود و از این رو بسیار مناسب پزشکان و متخصصین قلب و یا کادردرمانی است که با معاینات قلبی سروکار دارند.

پرستار و پزشکان اطفال

محصولات NS دارای سری مخصوص اطفال هستند که از این رو برای پزشکان و پرستارانی که با کودکان سروکار دارند بسیار مناسب است.

محصولات و خدمات

خدمات و محصولات نبض مناسب سازمان‌های درمانی و بیمارستان‌ها

گوشی پزشکی طبی NS0

گوشی پزشکی طبی NS0

گوشی پزشکی مکانیکی با سری مخصوص کودکان، جهت انتقال حداکثری صدا به متخصصین اطفال و قیمتی مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های درمانی.

گوشی پزشکی کاردیولوژی NS0-Cardio

گوشی پزشکی کاردیولوژی NS0-Cardio

گوشی پزشکی کاردیولوژی نبض به سبب حساسیت شنوایی و شفافیت صدای بالا، برای انجام معاینات قلبی ایده آل بوده و برای پزشکان و متخصصان قلب مناسب است.

گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

گوشی پزشکی دیجیتال با قابلیت‌های بیشمار شامل: جدا سازی صدای قلب و ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با امکان مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر، حذف حداکثری نویزهای محیطی و امکان اتصال به هندزفری

تماس با ما

پاسخگوی سوالات شما هستیم

در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.