سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها
راه‌کارها / سازمان‌ها

سازمان‌های بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها

گوشی پزشکی های مقرون به صرفه نبض به همراه گارانتی یکساله و خدمات پس از فروش مناسب، برای خرید های سازمانی و بیمارستان ها انتخابی ایده آل هستند.

  چالش‌های سازمان‌های سلامتی و بهداشتی

  مسئله

  قطعا دغدغه هر سازمان درمانی‌ بهداشتی تجهیز کادر درمان خود است، به نحوی که از لحاظ مالی به سازمان فشار وارد نشده و در عین حال تجهیزات با کیفیت و با ماندگاری بالایی تهیه کنند. اهمیت این موضوع زمانی زیاد خواهد شد که تجهیزات به موارد مرتبط به جان انسان ها و معاینات آن‌ها مرتبط باشد، زیرا که تجهیزات کم کیفیت در کادر درمان موجب تشخیص اشتباه، ایجاد عوارض خطرناک و در مواردی نیز مخاطرات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

  راهکارهای نبض برای سازمان‌های بهداشتی درمانی

  راهکار نبض

  از این رو شرکت نبض با طراحی و تولید گوشی‌های پزشکی سری NS سعی کرده ‌است در عین استفاده از مواد با کیفیت و درجه یک جهت انتقال صدایی واضح به پزشک، گوشی ای مقرون به صرفه برای استفاده کادر درمان در سازمان‌های درمانی و بهداشتی تولید کند.

  مناسب برای

  مناسب برای این گروه از سازمان های بهداشتی درمانی

  پرستاران

  محصول سری NS0 برای تمام پرستاران جهت معاینات عمومی بیماران مناسب است و به دلیل طول بلند تیوب در آن معاینه را برای این گروه از کادر درمان راحت تر می‌کند.

  پزشکان عمومی و قلب

  گوشی پزشکی کاردیولوژی برای انواع معاینات قلبی استفاده می‌شود و از این رو بسیار مناسب پزشکان و متخصصین قلب و یا کادردرمانی است که با معاینات قلبی سروکار دارند.

  پرستار و پزشکان اطفال

  محصولات NS دارای سری مخصوص اطفال هستند که از این رو برای پزشکان و پرستارانی که با کودکان سروکار دارند بسیار مناسب است.

  محصولات و خدمات

  خدمات و محصولات نبض مناسب سازمان‌های درمانی و بیمارستان‌ها

  گوشی پزشکی طبی NS0

  گوشی پزشکی طبی NS0

  گوشی های آکوستیک نبض یک انتخاب مقرون به‌صرفه است که با گوشی های میان رده بازار رقابت می کند. کیفیت این گوشی ها نیاز شما در انواع معاینات را برطرف می کند و با اطمینان از گارانتی و خدمات پس از فروش محصول، خریدی با خیال آسوده خواهید داشت.

  گوشی پزشکی کاردیولوژی NS0-Cardio

  گوشی پزشکی کاردیولوژی NS0-Cardio

  گوشی پزشکی کاردیولوژی نبض به سبب حساسیت شنوایی و شفافیت صدای بالا، برای انجام معاینات قلبی ایده آل بوده و برای پزشکان و متخصصان قلب مناسب است.

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال با قابلیت‌های بیشمار شامل: جدا سازی صدای قلب و ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با امکان مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر، حذف حداکثری نویزهای محیطی و امکان اتصال به هندزفری

  تماس با ما

  پاسخگوی سوالات شما هستیم

  در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند