تشخیص بهتر بیماری برای متخصصین اطفال
راه‌کارها / متخصصین اطفال

تشخیص بهتر بیماری برای متخصصین اطفال

با استفاده از دستگاه‌های نبض، صدا و نوار قلب کودکان را به راحتی و در چند ثانیه دریافت و بررسی کنید.

  چالش‌های متخصصین اطفال

  مسئله

  همواره معاینات بالینی و ثبت نوار قلب کودکان به دلیل عدم همکاری این گروه از بیماران با متخصصین اطفال، یکی از چالش برانگیزترین بخش‌های معاینات پزشکی بوده است و از طرفی با توجه به سن حساس این گروه و نیز نگرانی‌های والدین، حداقل استفاده از پاراکلینیک در تشخیص طیف وسیعی از بیماری‌های کودکان توصیه شده است که این خود موجب دشوار شدن تشخیص بیماری در کودک توسط متخصصین اطفال خواهد شد.

  راهکارهای نبض برای متخصصین اطفال

  راهکار نبض

  از این رو شرکت نبض با ارائه‌ی محصولات هوشمند خود در ۲ سری NH1 و NS1 این امکان را به متخصصین اطفال می‌دهد که در فاصله زمانی کوتاهی که کودک اجازه می‌دهد، سمع دقیقی از قلب و ریه انجام داده و بدون نگرانی و رنجش کودک نوار قلب گرفته و داده‌های به دست آمده را جهت مرور بعدی ذخیره کند تا بتواند با حداقل استفاده از مدالیته‌های کمک تشخیصی دیگر و با بهترین دقت، در مورد درمان مورد نیاز کودک تصمیم گیری کرده و نیز غربالگری‌های اولیه قلبی عروقی لازم در کودکان را با بالاترین سطح دقت انجام دهد.

  چرا نبض؟

  مزایای استفاده از خدمات و محصولات نبض برای متخصصین اطفال

  گوشی پزشکی مخصوص اطفال

  گوشی پزشکی مخصوص اطفال

  گوشی پزشکی های نبض شامل استتوسکوپ های مکانیکی و دیجیتال با داشتن سری مختص کودکان به متخصصین اطفال برای داشتن معاینه بهتر و راحت تر کمک می‌کنند و صدایی واضح در اختیارشان قرار می‌دهند.

  مطالعه بیشتر
  نوار قلب بدون دردسر در ۳۰ ثانیه

  نوار قلب بدون دردسر در ۳۰ ثانیه

  با محصول ضبط نوار قلب نبض (NH1) بدون معطلی و شرایط خاص و همچنین بدون آزار و رنجش کودک، در طی ۳۰ ثانیه از بیمار خود نوار قلب بگیرید و یک پایش اولیه جهت اقدامات بعدی با آن انجام دهید.

  مطالعه بیشتر
  سمع صدا با کاهش نویز های محیطی

  سمع صدا با کاهش نویز های محیطی

  با گوشی پزشکی های دیجیتال نبض، به دلیل حذف حداکثری نویز های محیطی و جدا سازی صدای قلب از ریه و تقویت چندین برابری صدا دیگر نگران سرو صدای محیطی از جانب کودک به هنگام معاینه نباشید!

  مطالعه بیشتر
  ذخیره و ضبط صدای قلب و ریه کودک

  ذخیره و ضبط صدای قلب و ریه کودک

  با امکان ضبط و ذخیره صدای قلب و ریه بیماران، روند بهبود آن‌ها را بهتر تحت نظر گرفته و با تشکیل یک مجموعه از داده های بیماری های مختلف اطلاعات خود را از سایر متخصصین اطفال متمایز کنید.

  مطالعه بیشتر
  دسترسی به بیمار از راه دور

  دسترسی به بیمار از راه دور

  با قابلیت ضبط و انتقال داده در محصولات نبض شرایط مشاوره و پرونده سازی آنلاین برای پزشکان فراهم شده است و از این طریق پزشکان می‌توانند با بررسی داده های بیماران با آن‌ها در ارتباط باشند و دیگر نیازی به حضور فیزیکی خود ندارند.

  مطالعه بیشتر
  مشاوره آنلاین در نبض آوا

  مشاوره آنلاین در نبض آوا

  با عضویت در پلتفرم نبض، خود را به بیمارانی که برای بهبودی‌شان به شما نیاز دارند، معرفی کرده و با آن‌ها به صورت آنلاین در ارتباط باشید و از این طریق بیماران بیشتری را درمان کنید.

  مطالعه بیشتر
  محصولات و خدمات

  خدمات و محصولات نبض برای بهبود معاینه متخصصین اطفال

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال مخصوص اطفال با قابلیت های بیشمار مانند: جدا سازی صدای قلب و ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با امکان مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا 20 برابر، حذف حداکثری نویزهای محیطی و امکان اتصال به هندزفری.

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه ثبت نوار قلب ۶ کاناله پرتابل با قابلیت اتصال به اپلیکیشن که با استفاده از آن در طی ۳۰ ثانیه بدون آزار و رنجش کودک و بدون استفاده از ژل و چسب نوار قلب گرفته و اطلاعاتی شامل (PPG, ECG, RR, QRS) را با امکان ضبط و ذخیره خواهید داشت.

  گوشی پزشکی NS0

  گوشی پزشکی NS0

  گوشی پزشکی مکانیکی با سری مخصوص کودکان، جهت انتقال حداکثری صدا به متخصصین اطفال و قیمتی مقرون به صرفه برای استفاده در محیط های درمانی.

  ارائه مشاوره آنلاین

  ارائه مشاوره آنلاین

  محیطی برای تمامی پزشکان جهت مشاوره متنی آنلاین در سایت و یا اپلیکیشن نبض با بیماران در ساعات و روزهای از پیش تعیین شده که موجب دسترسی دو طرفه بیمار و پزشک به یکدیگر می‌شود.

  تماس با ما

  پاسخگوی سوالات شما هستیم

  در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند