نبض خانواده و پزشک
نبض آوا

نبض خانواده و پزشک

نقطه شروع جذابیت های اپلیکیشن نبض آوا امکان اتصال آن به دنیایی از گجت های هوشمند حوزه سلامت است. به عنوان مثال در اتصال اپلیکیشن به گوشی های پزشکی امکان ذخیره سازی صداهای در حال سمع را خواهید داشت و در عین حال، اپلیکیشن نبض آوا به صورت همزمان و زنده، نمودار فونوکاردیوگرام (Phonocardiogram) صداهای در حال سمع را برای شما رسم میکند. شما همینطور می توانید دستگاه های هوشمند نوار قلب و فشار خون را به اپلیکیشن نبض آوا متصل کنید و روی اپلیکیشن، نمودار نوار قلب تان (Electrocardiogram) را به صورت هم زمان و زنده ببینید. یا اینکه فشار خون تان را با جزئیات دقیق تر مشاهده کنید. این امکان برای شما وجود دارد که همه این فایل ها را ذخیره کنید، بارها و بارها با سرعت های متفاوت بازپخش کنید و آنها را بشنوید یا تماشا کنید و به تحلیل آن‌ها بپردازید. برای بیماران این امکان وجود دارد که به راحتی و با رزرو وقت قبلی از امکان مشاوره آنلاین پزشکان و متخصصان نبض نیز استفاده کنند.

ورود به وب اپلیکیشن نبض آوا
حضور پزشکان و مشاوران متخصص در نبض آوا

حضور پزشکان و مشاوران متخصص در نبض آوا

آرامش خانواده زمانی که یک پزشک همواره از سلامت اعضای آن مراقبت کند، دو چندان می‌شود؛ در محل کار، در منزل یا هرجای دیگر. اطمینان خاطر از سلامت عزیزان‌مان یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ذهنی ماست. نبض خانواده در کنار شماست تا بتواند هر چه بیشتر در فراهم کردن این حس آرامش سهیم باشد. نبض آوا به جهت آسودگی کاربرانش از بهترین پزشکان عمومی و متخصص کشور دعوت کرده است تا با حضورشان در نبض آوا و مشاوره دادن به شما خیالتان را راحت کنند.

ورود به وب اپلیکیشن نبض آوا
  • مدیگرام
  • کسب مهارت
  • اشتراک گذاری

اجتماع پزشکان در اولین شبکه اجتماعی تخصصی، فضایی جذاب برای دسترسی به نمونه‌های متنوع نوارقلب، صدای قلب و ریه و اشتراک دانش میان دانشجویان علوم پزشکی

اپلیکیشن نبض آوا

همراهان نبض

به ما اعتماد کرده‌اند