تقویت مهارت‌های بالینی و تشخیصی دانشجویان پزشکی
راه‌کارها / دانشجویان پزشکی

تقویت مهارت‌های بالینی و تشخیصی دانشجویان پزشکی

با استفاده از ابزار آماده شده توسط نبض مانند گوشی پزشکی دیجیتال، اپلیکیشن نبض آوا و شبکه پزشکی تخصصی و داده محور مدیگرام، مهارت‌های بالینی و تشخیصی خود را تقویت نموده و به پزشک ماهرتری تبدیل شوید.

  راهکارهای نبض برای دانشجوی پزشکی

  راهکار نبض

  دغدغه هر دانشجویی ارتقا سطح علمی و یادگیری هرچه بهتر مطالب پزشکی است. نبض با طراحی و تولید سری جدید محصولات پزشکی مانند گوشی پزشکی دیجیتال و دستگاه ثبت نوار قلب پرتابل، محیطی را محیا کرده‌ است که دانشجویان، دیگر به مطالب تئوری کتب پزشکی درباره صداهای قلبی و ریوی بیماران و همچنین نوار قلب های توصیف شده از بیماری‌های مختلف اکتفا نکرده و آن‌ها را در واقعیت بر بالین بیماران تجربه کنند و همچنین در فضایی به نام مدیگرام با به اشتراک گذاشتن داده‌های بیماری‌های مختلف و استفاده از تجربیات بالینی همکارانشان، در کوتاه‌ترین زمان ممکن مهارت‌های خود را ارتقا دهند.

  چرا نبض؟

  مزایای استفاده از خدمات و محصولات نبض برای دانشجویان پزشکی

  یادگیری مهارت‌های بالینی با داده‌های واقعی

  یادگیری مهارت‌های بالینی با داده‌های واقعی

  با گوشی پزشکی هوشمند نبض، مهارت‌های بالینی خود را با شنیدن صدای قلب و ریه بیمار و ذخیره و مرور آن فرا بسپارید نه با خواندن توصیف آن‌ها.

  مطالعه بیشتر
  لذت تجربه معاینه‌ای دقیق با صدایی واضح

  لذت تجربه معاینه‌ای دقیق با صدایی واضح

  با گوشی‌های دیجیتال نبض، صدایی واضح بدون نویز و طبیعی بشنوید و برای معاینات دقیق تر، صدای قلب و ریه را به طور جداگانه سمع کنید.

  مطالعه بیشتر
  تجربه یادگیری جمعی با جامعه پزشکان

  تجربه یادگیری جمعی با جامعه پزشکان

  با محصولات نبض، به طور همزمان به همراه همکاران و اساتیدتان به صدای واضح قلب و ریه گوش فرا دهید و با انتشار داده‌های بیماری‌های مختلف در مدیگرام، به جامعه پزشکان بپیوندید و لذت یادگیری جمعی را با همکارانتان تجربه کنید.

  مطالعه بیشتر
  فراگیری دانش هوش مصنوعی

  فراگیری دانش هوش مصنوعی

  با شرکت در دوره‌های آکادمی هوش مصنوعی نبض، توانایی خود را در حوزه‌های هوش مصنوعی در پزشکی، برنامه نویسی پایتون و ... افزایش دهید و با دریافت مدرک دو زبانه اعتبار یادگیری خود را دو چندان کنید.

  مطالعه بیشتر
  محصولات و خدمات

  خدمات و محصولات نبض ویژه دانشجویان

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی هوشمند NS1-SE

  گوشی پزشکی دیجیتال با قابلیت‌های جداسازی صدای قلب و ریه، ضبط صدا و انتقال آن به اپلیکیشن با امکان مشاهده آنی نمودار صدا و ضربان قلب، تقویت صدا تا ۲۰ برابر ضمن حفظ طبیعی بودن آن، حذف حداکثری نویزهای محیطی و امکان اتصال به هنذفری.

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه نوارقلب NH1-Handheld

  دستگاه ضبط نوار قلب ۶ کاناله قابل حمل، قابل استفاده برای پایش اولیه از قلب بیمار تنها در طی ۳۰ ثانیه، بدون نیاز به ژل و چسب، شامل لیدهای اندامی با قابلیت اتصال به اپلیکیشن و مشاهده، ثبت و ذخیره داده نوار قلب شامل PPG, ECG, RR, QRS در قالب پی دی اف (PDF).

  دوره‌های هوش مصنوعی

  دوره‌های هوش مصنوعی

  یادگیری کاربرد هوش مصنوعی در پزشکی با اساتید مجرب و با قابلیت ذخیره و دسترسی همیشگی به جلسات آموزشی و اعطای مدرک دو زبانه معتبر در انتهای دوره.

  شبکه اجتماعی پزشکی مدیگرام

  شبکه اجتماعی پزشکی مدیگرام

  اجتماع پزشکان و دانشجویان در یک محیط تخصصی با قابلیت اشتراک ‌گذاری نوار قلب و صداهای ضبط‌ شده از بیماری‌های قلبی و ریوی مختلف، مدیگرام را به فضایی برای ارتقا سطح علمی با یادگیری جمعی تبدیل کرده است.

  تماس با ما

  پاسخگوی سوالات شما هستیم

  در صورتی که در مورد محصولات و خدمات نبض سوالی دارید با ما در ارتباط باشید.

  همراهان نبض

  به ما اعتماد کرده‌اند